Kısır Kediye Bu Mama Kullanılabilir Mi

emirhanaydin

kedimi kısırlaştırdıktan sonra mamasını değişicem acaba ND nin bu maması kullanılabilir mi

6 CEVAP

mishapamuk

okuyabildiğim kadarıyla yetişkin kedi maması ancak kısırlaştırılmış olandan değil. kısır kedi mamasının mantığı kilo almaya müsait çocuklarımızın kilo kontrolünü sağlamak ayrıca erkek kedilerde mesana taşı oluşumunu önlemek için. ND'nin tüm çeşitlerinde kısır özellikle mamaları var diye biliyorum. Yine kuzu etlisini alıp kısırlaştırılmış olanı tercih edebilirsiniz.

Zeynepulku

Hayır olmaz. Bende kısır az tahıllı kullanıyorum

ZehraBulutt

Evet kısır mama bu zaten.

ZehraBulutt

Yetişkin mama kullanmayın bence, özellikle kediniz erkekse.

emirhanaydin

kısır kedi mamasının içerisinde tahıl olduğu için almak istemedim ama bir sıkıntı olmaz heralde

emirhanaydin

yanlış fotoğrafı atmışım tahılsız olanı sorucaktım