Acil Bakın İshal

eeliff

arkadaşlar yazmıştım zaten kedim ishal falan diye ondan sonra veterinere götürdük ve vet hiç bi şeyi yok dedi iç dış parazit yapıldı ondan sonra da ishali yavaş yavaş katıya döndü bu sabah patilerinin altında kakası vardı bende kabına baktım ishal olmuş üstünü kapatırkende patilerine bulaştırmış bende temizledim birazda kum döktüm üstü kapansın diye kumu döktükten sonra kabının önünde pati izi vardı bende sildim silerken bi şey vardı yanında boyu işaret parmağımızın ilk boğumuna olan mesafeden biraz kısa bi ucunda kahverengi bi şey olan tırtıl benzeri bi şeydi yani bu ne kedim parazit mi döküyor vete gideli 1 hafta anca olucak vet bi şeyi yok dedi bunu yaşayan varsa daha önceden aydınlatabilirse çok iyi olur neden ishal olmuş olabilir dışarı çıkarmıyorum yıkamıyorum yediklerinden farklı bi şey de yemedi veterinerimi değiştirmeli miyim kediler de bazen ishal olabilir mi

1 CEVAP

vodootrela

iç parazit yapıldıysa düzelir ama vet size güven vermediyse değiştirmeniz iyi olur. benimkinin de başına geldi ama kurt olayı olmadı yani.