Sokak Kedisi

bilgeeda

Merhabalar, aşağıda fotoğrafını yüklediğim yavruya hem buradan hem de Instagram, Twitter gibi sosyal medya hesapları üzerinden bir çok kez yuvalandirma ilanı actim ama maalesef geri dönen olmadı. Güzel bir şekilde bakacak maddi durumum olmadığı ve evdeki kedim çok strese girdiği için eve de alamıyorum. Sokakta iki tane yuva yaptım, her gün düzenli olarak mama ve vitamin veriyorum. Yine de daha çok küçük ve havalar çok soğudu yaptığım yuvalara da girmiyor sanırım bugün titrerken buldum. Bu yavruyu sıcak tutmak için başka neler yapabilirim?

2 CEVAP

Themis_hy

Çok da tatlı maşallah neden kimse sahiplenmek istemedi :((

bilgeeda

Bilmiyorum ki 400 e yakın kişi gördü ama kimse geri dönmedi:(