Kedim Uyurken

Nrgl

Bugun kedim uyurken çişini yapmış hiç yapmazdi boyle bişi acaba istemedenmi olmuştur bilgi verirmisiniz acil

4 CEVAP

dollfacepersian

Ben forumunuzu gördüm ve bu konuda yeterli bilgim olmadığı için cevap vermek istemedim.
Yeterli bilgim yok ama bu durumun normal bir durum olduğunu düşünmüyorum. Kedilerde kum dışına çiş yapmanın belli sebepleri vardır ama uyurken kaçırma durumu hakkında bir fikrim yok. Kendi isteğiyle uykuda çiş yapma gibi bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum. Bence bu durumu veterineriniz ile konuşun

aycacetin2472

Bnimde bir bilgim yok. Fakat mesela kedim. Bir seyden korktugu gibi tuvaletine gider acaba sizinki ruyasinda bisey gordudemi. Korktu kacirdi. :/

doktorgenc

Bence rüyasında tuvaletini yaparken gerçekten yapmış. Tekrarlayan durumlarda endişelenebilirsiniz. ilk seferde pek ciddiye almayın. içiniz rahat olsun.

Nrgl

Bilen biri bisi yazsaydi iyidi....