Aşı Sonrası Kusma

ozlemalice

Kedime ilk karma aşısını yaptırdıktan bir iki gün sonra ishal kusma yapmıştı. Hemen veterinere götürdüm bir sürü iğne yapıldı toz verdiler enfeksiyon dediler kullandık geçti. İkinci karma aşısını da Çarşamba akşamı yaptırdım 2 gün olmadı. Kakası yine hafif cıvıktı ve su an kustu. Aşıdan olabilir mi acaba? Çok dikkat ediyorum yemesine içmesine arada vitamin laktozsuz kefir veriyorum. Neredeyse 1 hfta önce de mantar aşısı olmustı.

1 CEVAP

elifozzdemiir

karma asisindan sonra boyle seyler yasanmasi normal uzun surmedikce bir kac gun daha gozlemleyin. bizim hekimimiz mantar oldugundan dolayi karma asisini ertelemisti bu konuyu da bir arastirin derim