En İyi Mama Hakkında Tavsiye

anjq

Arkadaşlar merhaba, yeni bir british shorhair dişi kedi sahiplendik. kendisi neredeyse 3 aylık olacak. 780Gr ağırlığında küçük tatlı bir yavru. Bu küçük yavrumuz için tercih ettiğim her ürünü en iyisinden almaya çalışıyorum ama özellikle kuru mamada kafan çok karışık. Şuanda Royal Canin Babycat Kitten mama yiyiyor, sizden ricam balık(deniz ürünleri) ağırlıklı yavrumuz için temin edebileceğimiz en iyi mama hangisi olur? Deniz ürünleri balık ağırlıklı yazdım, internette balık en iyi besin olduğu yazılmış.

16 CEVAP

aydinomer

Orijen six fish tercih edebilirsiniz eğer o kadar bütçeniz yok ise nd kullanabilirsiniz