En İyi Mama Hakkında Tavsiye

anjq

Arkadaşlar merhaba, yeni bir british shorhair dişi kedi sahiplendik. kendisi neredeyse 3 aylık olacak. 780Gr ağırlığında küçük tatlı bir yavru. Bu küçük yavrumuz için tercih ettiğim her ürünü en iyisinden almaya çalışıyorum ama özellikle kuru mamada kafan çok karışık. Şuanda Royal Canin Babycat Kitten mama yiyiyor, sizden ricam balık(deniz ürünleri) ağırlıklı yavrumuz için temin edebileceğimiz en iyi mama hangisi olur? Deniz ürünleri balık ağırlıklı yazdım, internette balık en iyi besin olduğu yazılmış.

16 CEVAP

anjq

Cevaplarınız için teşekkür ederim, Royal Canin yerine Acana First Feast Kitten Yavru Kedi Maması kullanmam daha mı iyi olacaktır? Geçişi nasıl yapabilirim?

elifozzdemiir

yavru kedi mamalari genelde tavuklu oluyor royal canin yerine besin degeri daha yuksek brit care, nd gibi mamalar kullanabilirsiniz fiyatlari asagi yukari ayni. eger butceniz yetiyorsa orijen, acana mamalarini kullanmanizi tavsiye ederim. eger balikli mama ariyorsaniz bildigim kadariyla sadece hills in yavru kediler icin tuna balikli mamasi var onun disinda felicia nin kuzu etli var digerleri hep tavuklu

ferhat05

İlk iki gün %25 yeni mama, %75 eski mama
3. ve 4. gün %50 yeni, %50 eski mama
5. ve 6. gün %75 yeni, %25 eski
7. gün tamamen yeni mama.
Genellikle böyle öneriyorlar.

pompompurin

acana first feast verebilirsiniz içinde balık da var tavuk da. içeriği çok temiz. benim kedim yaklaşık 3-4 kilo kadar bitirdi 6 aylık british shorthair tüyleri parlak ve yumuşacık. daha kalitelisi orijen cat kitten ama acananın 2 katı fiyatı var diye hatırlıyorum.

SetenayG

Balikli yavru kedi mamasi cok bulamazsiniz secenek. hills var yazmislar zaten.

mishapamuk

Naturea Somonluyu bir inceleyin isterseniz.

ahsenyildiz

hills ve nd en iyi markalar

pompompurin

tüy sağlığı için acana pacifica ve bointiful catch verebilirsiniz onlar da balıklı. hem yavru hem yetişkin yiyebilir. orijen six fish de olabilir. ama tavuk balık karışık olan yavru kedi maması daha iyi benim görüşüm kedilerin sırf balıkla beslenmemesi yönünde

Salihaylmz

Kaliteli yaş mama kullanırsanız kediniz kilo alır. Ben de royal kullanıyordum kuru mama olarak kasesi daima dolu duruyordu gramla vermiyordum ve yaş mama olarak nd gimcat kullandım balık haşladım şuan kedim 2 ay 22 günlük falan ve 900 gramdan fazla anne sütü 2 gün falan almasına rağmen.

Salihaylmz

Illa balıklı kuru mama arıyorsanız nd yeni mama çıkarttı balıklı kitten

Denizygt

Bizde hills den acanaya geçtik denemenizi tavsiye ederim ilk başta royal ağırlıklı verin kabında gün gün royali azaltın acanayı fazla koyun 7 günden sonra tam geçiş yaparsınız. Benim kızım hillsden acanaya geçtiğimde direk paketten yemeye başladı karıştırmadan geçiş yaptık.

Anonymus944867

ORİJEN CAT KİTTEN eğer bütçen yetiyosa kesinlikle .

melist35

evet en kaliteli mama şuan orijen. ama çoğu marka tavuklu üretiyor yavru kedi mamalarını. balıklı istiyorsan özellikle, n&d yeni mama çıkardı kitten. morina balığı karides ve kavunlu. gerçekten çok güzel bir mama. royal canine asla bulaşma derim. onun harici düzenli olarak mutamin somon yağı verirsen çok büyük faydası olarak kediye

Kediseverbuse

Sana bir şey diyim mi durumun iyiyse orijen al acananin da bir üstü ve bana göre zirveyi hakeden mama abuk subuk koruyucu yok taurin var et oranı yüksek bunlar önemli şeyler eğer daha ekonomik ararsan nd alabilirsin besin değerleri iyi cidden

anjq

Acana First Feast aldım, içeriği güzel ve kedimiz sevdi. Memnunum.