Acill! Kedim İshal Ve İştahsız

cerenruya

Arkadaşlar salı günü veterinere gittik parazit aşıları icin. Kedim 6 aylık. Her neyse aşılar yapıldı eve geldik. Bizim yaramaz parazit damlası akınca onu yalamış, ağzı köprdü falam veterineri aradık. 3 4 saat sonra da ishal başladı. Dün de ishali vardı ve kuru mama yememişti. Patatesli yaş mama yedirdim. Lakin hâlâ ishali düzelmemiş. Kuru mama da yedi. Korkuyorum sebebi nedir?

3 CEVAP

vodootrela

veteriner hiçbir şey söylemedi mi? kedinizin başına bir şey gelebilir yani dikkat etmek lazım bu konularda sonuçta yuttuğu şey ilaç. ne yapılır bilmiyorum ama veterinerinizden detaylı bilgi isteyin.

Latahzen27

Bizim kedide böyle oldu doktor bize yoğurt verin dedi

damlaray

yaladığı için ilaçtan zehirlenmiştir yoğurt yedirmeye çalışın midesi rahatlar