Kedim Çok Korkuyor

emreis

bahçede baktığım bir kedi vardı fazla sevdirmiyordu ama yanımda gezerdi eve getirince fırlayıp yatagın altına girdi eve nasıl alıştırabilirim

3 CEVAP

SetenayG

Biraz zaman alir alismasi. Önce ustune gitmeden guven verin. Suyunu mamasini yanyana birakin tuvaletini de koyun o kendisi takilsin. Yasmama varsa daha cazip geliyor yemek icin cikiyorlar. Ilgisine cekecek oyuncak varsa onunla da dikkatini cekebilirsiniz.

emreis

teşekkür ederim birde lazım olacak malzemeler nelerdir yardımcı olurmusun

Denizygt

Kedi tuvaleti mama kapları çelik yada seramik olabilir tırmalama tahtası mama kum ilk başta almanız gereken şeyler