Merhaba Ben Bir Kediye Bakmak İstiyorum Sahiplenmek İstiyorum Nolur Yardımcı Olurmusunuz

Hayyalliimm

#kedi sahiplenmek istiyorum Nolur

5 CEVAP

ferhat05

Soruyu anlamadım. Sahiplenmek istiyorsunuz da nasıl, nerden sahipleneceğinizi mi bilmiyorsunuz?

Superisi814

Kedi sahiplenmek istemeniz harika..Sitedeki sahiplendirme ilanlarini tarayabilirsiniz.. Bulunduğunuz şehre göre de tarama yapabilirsiniz.Hadi inşallah bir cana ömürlük yuva olursunuz , o can da size yol arkadaşi olur 🐱🙂

SetenayG

Nasil bir yardim tam anlasilmiyor? Yuva arayanlardan sehrinizi seçip bakabilirsin

Ozge00

Hangi şehirdesiniz?