Sokak Köpeklerinin Yediği Uygun Bir Mama Önerisi?

uzumkitty

İlk 3 kilo pawpaw almıştık yani biraz yiyorlardı. Şuan 15kg kaysdog aldık hiç biri yemiyor boşa gitti 60 TL , köpeklerin severek yediği ve fiyatı uygun olan mama önerir misiniz?

8 CEVAP

BurcuAlexx

Dr.Sacchi, Enjoy, Econature ve Prochoice fiyatlarına göre iyi mamalar. Bende bir ara sokak köpekleri için almıştım ama köpeğim de çaktırmadan yiyordu.

zibityus

**********

zibityus

temi zmama

Mehmetkr

Dr. Sacchi

Ben pek bilmiyorum ama Trendline köpek maması ni seviyorlardı galiba. İyi günler

uzumkitty

Teşekkür ederim🤓

Mustafanacar

Sokak Köpeklerine Kennel Alabilirsiniz Te-mi-z-ma-ma dan. Uygun fiyatlı Orta. Kalite bir mama. Ben alıyorum severek yiyorlar.

Mehmetkr

Kenneli bizim burdakiler hiç sevmiyor. Kays doğu bile seviyorlar ama kenneli hiç sevmiyorlar. Tabi köpekten köpeğe değişir ama dr.sacchi yemeyen köpek görmedim.