Kedi Yaş Mama

Anonymus944867

uygun fiyatlı et içeriği iyi olan f/p olarak en iyi yaş mamayı söyler misiniz

10 CEVAP

ferhat05

Schesir, Animonda, Naturea, Nutri Feline, Gimcat. Et oranları yüksek ve schesir aralarında taurin içeren tek yaş mama.

nurrrgll

felixi çok az veriyorum ben %4 et içeriyo ama nutri me-o animonda %30 larda en az felixi pek tavsiye etmem

yelizsenol

animonda, gimcat, nutri

FeyzaZeynep

Gimcat i öneririm nerdeyse diğer mamalarla aynı fiyatta ve et oranı yüksek

Denizygt

Nutri feline yi öneririm içeriği çok iyi ve fiyatıda diğer markalara göre uyguna geliyo 6’lı 12’li alımlarda

ballokumu

Primacat aldım neresinden olduğu belli değil yüzde 88 et varmış kedim onu yiyip su gibi kustu. Önermiyorum açıkçası almayın bence

Bozita aldım fena değil taurinide var.

Nutrifeline e bayılıyolar zaten içerik güzel ama taurin yok.

Salihaylmz

Gimcat öneririm petlebide fiyati uygun kargo ucretini saymazsak

Seydacelk

Ben Felix kullanıyorum kedim yavru olduğu için küçük paketleri iyi geliyor severek yiyor içeriği de gayet güzel

Zeynepulku

Mırmır f/p olarak iyi, içerik olarak gourmente benziyor

Anonymus944867

whiskas aşırı kötü bir yaş marka ama içinde taurin varmış şaşırdım xd