Kedim Koltuğun Altında Uyuyor

nurrrgll

eve ilk geldiğinde benimle yatakta yatıyordu ancak 3. günden itibaren koltuğun altında yatmaya başladı heryeri kapasakta illa bi boşluk bulup ya da ittirip oraya yatıyor şu günlerde biraz alıştırdım gibi gece 3te kalkıp yanıma yatırıyorum sonra tekrar gitmiyo ama ne yapabilirim başka

8 CEVAP

SBKart2207

Bence serbest bırakın çıkması için zorlamayn illa ki alışıp çıkacak. Kendisi cikmasi daga iyi olur

feyzanurkrb

Ödül mamanız varsa onu yatağınızda verin . Benimki de benle asla tam bir gece uyumuyor. Gecenin köründe kalkıyor bizi uyandırıyor kumuna gitmek için :)

Simgebykl

Kediniz şuan yeni bir ev ortamına girdiği için kendini korku dolu hissedip saklanacaktır bu gayet normal bir hafta sonra size ve alışıp yanınıza gelmeye başlayacaktır. Sürecin çabuk uzaması için onu yaş mama ile kandırıp yanınızda yemek yemesini sağlayabilirsiniz

Littlecats

Benim kedim 2 aydır bizde hep koltuğun altı, yatağın altı gibi yerlere girip yatıyor. Alışmadığından değil öyle kuytu yerlerde yatmayı seviyor seninki de öyle olabilir

nurrrgll

yaklaşık 3 aydır benimle ama işte inatla koltuğun altında uyuyor şey denemeyi düşünüyorum tam patisini basacağı yerlere bant koymayı ayaklarına yapışınca direk geri çekiliyolar çünkü ödül maması falan gerçekten işe yaramıyo

Busebakis

Bizimki yazın öyleydi hava sıcak olunca öyle yerler genelde serin olduğu için şimdi kimin kapısını açık bulursa gider yanında yatar eviniz yerden ısıtmalı mı belki de daha sıcak buluyordur öyleyse

ahsenyildiz

aynen benim kediminde yüzlerce lira verdiğim her türden yatağı var ama gidip fayansta yatıyor

nurrrgll

soğuğu çok fazla seviyor neresi soğuksa illa oraya yatar ve kışta geldiği için sürekli alıyorum onu orlardan gitmiş pencerenin önüne yatmış uzana uzana mermerde buz gibi görü fln serdim bi nebzede olsa sıcak olsun diye