Hangi Yavru Kedi Maması??

nurrrgll

Anket

pro plan kitten
(7 oy)
advance kitten
(6 oy)
royal canin kitten
(5 oy)
hill's kitten
(8 oy)
Toplam (26 oy)

nd mama kullanıyorum ancak artık fazla pahalı gelmeye başladı 5kilosu pro plann 10kilosuyla aynı fiyat hangi mamayı tavsiye edersiniz?

11 CEVAP

nurrrgll

biraz önce en çok yanıtlanan sorular bölümünde konumuz royal canin diye bi sorunun altındakileri okudum herkesbirbirine girmiş. gerçekten çok korkunç durumlar varmış bilmediğim kesinlikle ndye devam etmeyi düşünüyorum

feyzanurkrb

Ben de ND kullanmak istiyorum ama dediğiniz gibi çok pahalı. Ben şu an Royal Canin kitten veriyorum gayet memnunum hiçbir sıkıntı olmadı. Ben liseliyim zaten alamıyorum ND gibi kaliteli markalar bu kadar pahalı olmasaydı keşke . Bu arada ben olması gereken miktardan biraz az veriyorum çok şişmanlamamalısı için aklınızda bulunsun buna rağmen aşırı enerjik ve oyuncu bir kedi :)

nurrrgll

royal caninin içeriği yazmadığı için bazıları önermiyoken bazıları çok beğeniyo keşke içeriğinide yazsalarda bizde bilsek ne yedirdiğimizi

nurrrgll

nd nin içeriği çok çok iyi ama dediğiniz gibi aşırı pahalı 1,5 kilo da kaç gün yetçek ondan dolayı 5-10kilo şeklinde almak istiyorum buda nd için imkansız gibi birşey

Ben ilk kedimi sahiplendiğimde veteriner tavsiyesi ile royal canin kullanmıştım fakat kedimde çok ağır bir ağız kokusu yaptı. Veterinere götürdüğümde royal canin bazi kedilerde ağız kokusu yapabiliyor diyip ağız spreyi vermişti ama sprey sadece anlık geçiyordu tekrar mama yediğinde aynı ağız kokusu oluyordu. En sonunda mama bitti ve hemen değiştirdim. Ndye geçtim şuan memnunum. O yüzden ben çok fazla royal canin tavsiye etmiyorum. Sizin kedinizde aynı durum olmayabilir belki ama bir kedide ağız kokusuna sebep olan bir mamanın içeriği çokta kaliteli değildir diye düşünüyorum.

nurrrgll

milka'mında ilk maması royal caninin veteriner serisiydi benim kedimde de agzını açtığı gibi etrafa koku yayılıyordu bende öyle düşünüyorum

Ay evet o dönem çok zordu. Bir de o zamanlar kendini sevdirmeye oyun oynmaya bayılıyordu. O ağız kokusuyla az mı elimi yaladı ısırdı :D imkanınız varsa nd’ye devam etmenizi tavsiye ederim. Ben en son 5kglık (298₺) aldım öyle daha uyguna geliyor.

NURSENA123

bence içlerinden en iyisi hills

Doğru kararı verdiniz bence

Profine ve Brit Care Crazy Kitten'i inceleyebilirsiniz uygun fiyatlı, zengin içerikli.

bitteer

mystic kullanıyorum memnunuz fiyatı da çok iyi