Kısır Mama

Yamukparmak

Arkadaslar n d kullanıyodum kedimi kısırlastırdım yeni bi marka denemek istiyorum.Hills almayı düşünüyodum az önce veteriner kötü o pek kullanan yok yemez dedi.siz ne düşünüyosunuz ve hangi mama kullanıyosunuz?Teşekkürler :)

4 CEVAP

Cinars

proplan hindili ya da somonlu. kalite olarak iyi bir mamadır ayrıca lezzet açısından da şöyle bir yorum yapabilirim: seçici bir kedim var ne mama denediysem sevmedi yemedi ama buna bayılıyor. tavsiye edebilirim.

Tengu

Ben de şu an nd kullanıyorum 3 ay civarı mystic kullanmıştık bütçe sorunu nedeniyle:/ ondan da memnun kalmıştık. ND den memnunum ama denemek istediğim iki mama var. Biri instinct diğeri fitmin

ferhat05

Şansa bak bizim vet. hekim de Pro plan veya Hill's önerdi. Ben vet. hekimlere mama konusunda güvenmiyorum artık. Onlar en doğrusunu, en iyisini bilir diye diye ticari amaçlarına kurban olduk. N&D nin iyi bir mama olduğuna fakat içindeki tuzun uzun vadede zararlı etkileri olacağına inanıyorum.

ferhat05

Fitmin deneyebilirsiniz ama içeriğinde domuz karaciğeri var. Bazı kişiler domuz ürünü olmasını istemiyor. İnstinct'e bakmıştım. Yağ oranı biraz yüksek kısır kediler için. %10 olması gerekiyor. Protein de biraz az olabilir. Ama siz en iyisini bilirsiniz kediniz için.