Yaş Mama İmha Sorunu

Tengu

Petlebide sokaktakiler için ucuz yaş mama sipariş etmiştim. Diğer yaş mamalarla sarılmıştı ve birinin altı yırtıktı streçlemelerine rağmen tüm kutu batmıştı. Markası felix sokaktakiler için almıştım versem mi zehirlenirler mi? Çöpe atsam ordan da yerler kafam çok karışık ne yapayım ben bu mamayla

8 CEVAP

Kedimseker

Kaç gün sonra geldi bir günse mama bozulmamış tır bence yinede verebilirsiniz fakat iki üç gunse bilemem kedinizin yanına koyun koklayıp yemeğe kalkıyorsa bozuk değildir

ferhat05

İçindekini klozete de atabilirsiniz klozeti tıkamaz heralde. Ama paketi iyice yıkayın sabunla sonra çöpe atın.

Alperen07

Aklıma şey geldi tuvalete döküp şifonu çekmek mantıksız olabilir ama çöpte yerler kediler çünkü en iyisi WC şifon

ferhat05

Saçma gelicek ama bizim kediler cidden gelmiyor. Ben ete sivrisinek ilacı sıkıyorum. Artı çöp kutusunun üstünü de kapatıyorum yanına bile yaklaşmıyorlar. Tabi ben güvenli bir şekilde yapıyorum siz parfüm de sıksanız gelirler bence. En azından bizimkiler geliyordu.

Tengu

3 günde geldi bozulmuştur hayvanları riske atmayalım galiba klozete atıcam teşekkür ederim:)

Tengu

Evet gerçekten imha etmem gerek ama nasıl fikir lütfen😅🥺

Açıkçası klozete atma fikri bana mantıksız geldi. Neticede gıda bu..
Kat kat bir şeye sarıp, örneğin paketi poşete koyun etrafını da bantla sarın çöpe atın. Kokusu gelmez ve kediler ellemeyecektir diye düşünüyorum.

Salihaylmz

Bende petlebiden siparis verdim kocaman kutuyla geldi sapasağlam. Kötü olmus paket kac gunde geldi acaba belki verilebilir durumdadir. Wcye atmak ya da bocek ilaci sıkmak cok mantiksiz geldi bana. Bir suru posete gecirebilirsiniz bence eger atacaksaniz icindekileri ve poseti yikayin baharat et kokusu gitsin sonra guzelce posetleyin bir suru poset strec film ne varsa.