Sokak Kedileri İçin Dr.sacchi

Cakeyta

Soru filtrelerinde aradım ama detaylı bir yorum bulamadım. Sokakta fazlaca beslediğim yavru kedi var. Bu markanın yavru kedi mamasını kullanmamı önerir misiniz? 10kiloluk almayı düşünüyorum içeriği çok kötü değilse eğer. Kullanıp deneyimleyen var mı?

9 CEVAP

FerayeG

Dr.sacchi yavru maması bir kez almıştım yediler zaten uygun fiyatlılar arasında iyi denilebilecek mamalardan.

bdurcak

ben pawpaw markasından almıştım severek yediler içeriğine bakamadım henüz. sokakta çok kedi besleyince bütçe ön planda oluyor malesef :(

BurcuAlexx

Dr. Sacchi kedi ve köpek maması almıştım önceden, sokak hayvanları için. Fiyatına göre başarılı bir ürün, deneyin bence. Hatta evdeki köpeğim bile yemeye çalışıyordu :D

baristanbul

bu markanin besin degerleri ve icrrik yüzdelerini bulamiyorum

Patiseverrr

Yavrusunu bilmiyorum fakat somonlu olanınını sokakta baktığım hiçbir kedi yememişti, 15 kg elimde kaldı

golsahyildirim

İçerik ve fiyat açısından Econature adlı mamayı kullanıyorum, kediler severek yiyor. Dr. Sacchi, Pawpaw gibi mamalardan daha iyi bir mama.

whistle

Sokak kedileri için üye arkadaşın dediği gibi biraz fiyat önde oluyor ne yazık ki.Keşke çok zengin olsak da çok daha kaliteli şeyler yedirebilsek bebişlere :).Eğer kediler severse şanslısınız.Çünkü bazen mamayı beğenemeyebiliyorlar.Bence alabilirsiniz ama onun yerine daha güzel mamalar var diye düşünüyorum

Mehmetkr

Bence o fiyatlardaki en iyi mamalardan biri ben köpekler için olanını kullandım kilo alma dışında herşeyden çok memnun kalmıştım dışkısından tutun da tüylerine kadar şuan üst kalite diye satılan mamalardan bile alamadığım verimi almıştım

Cakeyta

Çok teşekkürler sipariş verdim