Reflex Ödül Maması

Sedayksl

Geçenlerde burdan mama siparişi verdim yanında reflex chicken and cod flakes ödül maması geldi. Pakette ne kadar kullanılmalı yada açıldıktan sonra tüketimi yazmıyor. Bilen kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Günde kaç tane verebilirim kedime yada 1 gün içerisinde bitmesi mi lazım paketin ?

3 CEVAP

alabalik32

Arada verin. Ağzını sıkı kapadıktan sonra buzdolabında hiç birşey olmuyor

ferhat05

Günde 4-5 ten fazla verme. 2 ay geçmeden tüketmeye çalışın. Bayatlar diye. Ama fazla vermeyin. Bi günde, bi haftada bitecek bir şey değil o.

Sedayksl

Tamam teşekkür ederim banada fazla geldi dedim bitmez bozulursa bozulmadan baika kedilere de vereyim diye düşündüm