İç Parazit Aşısından Sonra

ibisaski

Kedi de ne gibi etkiler değişiklikler görülür

5 CEVAP

Ahmetemind

iç parazitten sonra kedinizin kustuğunu görebilirsiniz çok korkmayın parazitleri atıyordur halsizlik olabilir ve biraz da hırçınlaşabilir

ibisaski

Persembe günü aşı oldu ve dün ve bugün ciş yapmış fakat dışkı yok böyle bir etkis var mı yarın veteriner e götüreceğim ama çok tedirgin oldim

dollfacepersian

İç parazit aşısı ağır bir aşı diye okumuştum. Bunun yerine birebir aynı maddeden aniprazol adlı iç parazit hapı kullanmak çok daha iyi.
Ense damlası olarak da var ama hap daha etkili diye biliyorum.
Dışkı yapmamayı sizde duydum. Halsizlik vb. olabiliyor diye okumuştum

ibisaski

Halsizlik veteriner den geldikten sonra biraz oldu geçti veteriner solucan vs görürseniz arayın demişti bende şaşırdım ve korktum daha önce böyle bişey yasamadik kendiside huzursuz değil aslında ama kabına bakınca farkettim

ibisaski

Az önce yapmış rahatladım sorun yok şükür Teşekkürler :)))