Daha Önce Böyle Bir Durumla Karşılaşan Oldu Mu ?

Ngny

Merhabalar,

Sokakta beslediğim kedinin sırt bölgesinde fotoğraftaki gibi bir açıklık oluşmaya başladı. İlk başta alerjik sandım ama bugün gözlerimle kedinin kendi tüylerini yolduğunu gördüm. Derisinde bir kaşınma yada yara yok sadece ısırıp yoluyor tüylerini. O nedenle alerjidense sorunun psikolojik olduğunu düşünüyorum. Daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldu mu veya sebebi hakkında başka bir fikri olan var mı ?

2 CEVAP

ferhat05

Kaşıntıdan yoluyordur. Psikolojik de olabilir. Mantar falan vardır. Yani öyle bi deri hastalığı vardır belki de.

Gmz91910

Benim sokakta baktığım anne kedim doğumdan sonra böyle mantar olmuştu bu şekilde görünüyordu.bende vitamin verdim zerdeçalla temizledm o bölgeyi ama havalar soğudu şimdi üşür.iyi beslenmeyle düzelmişti.vitamnsz kalmış olablr