Ağız Kenarları Neden Böyle Olur?

ILoveF

Yaşadığım ilçede veterinerlerde tahlil filan durumu yok. 600-700 gramlık bir yavru kedicik buldum sokakta daha henüz 1-2 aylıktır. Çoğunluk yaş mama, tavuk haşlama olmakla birlikte arada kuru mama kıtırdatıyor. Ağız kenarları böyle oldu neden acaba? Aşırı kaşınması yok ama kafasını kalıyor yine de bazen. Alerji olma ihtimali nedir? Ya da başka ne sebeple böyle olmuş olabilir? Siyahlılar böyle kabuk gibi bir yapıda. Tırnaklarımla kaldırsam soyulabilecek birşey gibi. Başına böyle birşey gelen vardır belki, yardımcı olabilecek.

2 CEVAP

Gmz91910

O bölgeyi steril hale getirin bir bakın hiç karşılaşmadığım bir durum.acaba deri hastalığı mı

ILoveF

Ne ile temizlesem iyi olur peki o bölgeyi