Kedim Kapalı Tuvalete Kakasını Veya Çişini Yapmıyor.

ferhat05

Açık tuvalete yapıyor. Kapalı tuvaletin üst kısmını açtım, açık tuvalet haline getirdim o zaman çişini yaptı. 2-3 saat sonra huysuzlandı ben de normalde kullandığı açık tuvaletini getirdim hemen kakasını yaptı. Artı kumu değiştirip çam pelet yaptık ama bence ondan değil yoksa açık olduğu halde yapmazdı kapalı tuvalete (üst kısmını çıkarttığımda). Filtre ve kapağını yukarı kaldırdım çişini zaten yapmıştı kapalı tuvalete bir de kaka parçasından koydum. Ama yine girmek istemiyor. Nasıl alıştırıcam kapalı tuvalete?

17 CEVAP

ferhat05

Bizimki açık haline yapıyor zaten. Ama kapalı hali tam anlamıyla dehşet onun için. Ama evde kalmak da onun için dehşetti şu an alıştı. Zamana bırakmam gerekiyor biraz da.

ferhat05

Tamamen yukarı kaldırdım. Gözükmüyor şeffaf kapısı. Ama aynı şeyi taşıma kabına da yapıyor. Klostrofobisi var heralde.