Acil Yardıma İhtiyacı Var

elcnugr

Henüz daha 3.5 aylık bir kedi. Islak fip teşhisi konulmuş. Küçük ve kilosu az olduğu için sade 7-8 şişeyle kurtulacak. 5-10 lira gönderseniz bile onlar için umut. Bi kahve sigara paranızı esirgemeyin. İnstagram adresi fotoğrafta var. İnstagramdan dm yoluyla ibanını öğrenip atabilirsiniz ya da bana mesajdan sorarsanız yanıtlarım. Lütfen yardım edin.

6 CEVAP

Kedimseker

Çok tatlı bir kedi umarım yardım gelir umarım iyileşir 😔 Geçmiş olsun

Littlecats

Kaç tl masrafı?

elcnugr

İlaçlar yurtdışından geliyor dolar bazından hesaplanıyor. Bi şişe 80 dolar. Fakat yavru küçük olduğu için 7 şişeyle kurtulacak. Pazartesi almaları gerek yeni şişeyi şu an 500 TL açıkları var. Tek istedikleri ne kadar yardım edebiliyorsanız o kadar yardım etmeniz. 5 TL de olur 10 TL de 20 TL de

elcnugr

İlaçlar yurtdışından geliyor dolar bazından hesaplanıyor. Bi şişe 80 dolar. Fakat yavru küçük olduğu için 7 şişeyle kurtulacak. Pazartesi almaları gerek yeni şişeyi şu an 500 TL açıkları var. Tek istedikleri ne kadar yardım edebiliyorsanız o kadar yardım etmeniz. 5 TL de olur 10 TL de 20 TL de

elcnugr

Yok mu bu sitede bu küçücük cana sigara parasını bağışlayacak insan. Sadece 50 kişi 10 TL bağış yapsa ilacını alabiliyorlar pazartesiye.

elcnugr

TR83 0013 4000 0120 9498 8000 01
Ezgi Ulema
Bağış yapmak isteyenler lütfen yapsın 5 - 10 TL de olsa bağışlayın ölmesin yavrucak