Kedim Yatağa Kustu

Kedimseker

Arkadaşlar dün gece kedim yatağa boydan boya küstü hiç de değişik bir şey vermemiştim çok üzülüyorum halsizlik falan da yok bilmiyorum neden oldu önemli bir rahatsızlık olabilir mi sizce? Daha önce kedisine böyle birşey olan oldu mu? Olduysa neden kaynaklanıyor? Yardımcı olursanız çok mutlu olurum :((

7 CEVAP

indovf

Çim yediriyor musunuz ve ya dışarı çıkarıyor musunuz? Çim kedileri kusturur ve bu sağlıklıdır. Aksi halde dedikleri gibi hızlı ve çok yediyse de kusabiliyor. Başka bir sorunu yoksa ve tekrarlanmazsa endişelenmenize gerek yok bence

ihsanure78

Düzenli tara ve malt ver geçer

Ozge00

Hızlı yemek yediyse olabiliyor bazen sindiremiyorlar. Tek seferlik kusmayı veterinerler genelde sorun saymıyor. Tekrar kusacak mi ona bakin. Kusarsa veterinerinize danışın.

ferhat05

Başka bir sorun görmezsen sıkıntı olmaz. Tüylerini kusmuş olabilir, yediği şey ağır gelmiş olabilir, hızlı veya çok yemiş olabilir.

Kedimseker

Sabahta beyaz birşey kustu googla yazdığımda köpük kusma diye çıktı bunun hakkında bir bilgisi olan var mı?

elcnugr

Kusmuklarında tüy yumağı var mıydı? Kakasını nasıl yapıyor ? Keyfi nasıl ? İştahı nasıl ? cevaplar mısınız ona göre bi yorumda bulunucam bunları öğrenmeden sizi de telaşlandırmak istemiyorum

Kedimseker

Herşeyi çok iyi her zamanki gibi davranışları da çok hareketli enerjik yani halsizlik falan yok mamasida bozuk değildi her zaman verdiğimiz mama ve akşam da hatta yeni doldurmustum iştahı da iyi hiçbir sebep yok aslında bilmiyorum
Bir de tüy yumağı yoktu