Kedime Kazak Ördüm

elifemekci

Kedime bir videodan bakarak kazak ördüm. Fikir olması açısından paylaşıyorum :)
Not: kedimi sürekli evde kazakla gezdirmiyorum, fotoğraf çekip çıkardık. Sadece çok tatlı olduğu için belki siz de yapmak istersiniz diye paylaşmak istedim:)

3 CEVAP

Zehra2505

Iyi giydirmiş benim sıpa asla istemez :)
Şaka bir yana giydirmeyin kediler köpekler gibi değiller temizliğini yapamaz sonra.
Buarada çok tatlı olmuş:)

Alperen07

Ellerinize sağlık hem çokkk güzel olmuş hem de çok yakışmış maşallah ben de örmek istiyorum ama giydirene kadar elimi kolumu yer heralde zor giyer sıpa yaa

elifemekci

Teşekkür ederiz, bizim kız da çok hoşlanmadı zaten fotoğraf çektik sadece