Kedim Kabız Mı

Berrefilizzz

Dün demiştim kakasinda kan gördüm diye bugün hiç kaka yapmadı ama dün iki kere yapmıştı yapmaması normal mi

6 CEVAP

Salihaylmz

Kakasinda kan olmasi bazen ufak bir sorunken bazen cok büyük bir tehlike oluyor. 2 kez yapmasi da biraz fazla olmuş bence veterinerle görüşün haftasonu buyuk bir sorun çıkmadan

elcnugr

Benim kedimin kakasındada kan vardı bağırsak düğümlenmesi olduğu ortaya çıktı. Kakada kan bağırsak düğümlenmesi veya yabancı bi cisim yuttuğunda oluyor. Lütfen veterinerinize röntgen çektirtin. O söylemese bile siz röntgen çekilmesini isteyin

Ftmkrtl

Dünde soru sormustunuz ip yutmuş dediniz veteriner hekimle görüşmeniz lazım yarına kadar sonra 2 gün yasak var daha tehlikeli bi hal alabilir durum

Berrefilizzz

Yarın mutlaka götürücem teşekkürler

Berrefilizzz

Tamamdır yaptı kan falan hiç bişey yok demek ki ipten olmuş çok teşekkür ederim

elcnugr

Bence yarın tekrar götürün ipi atamamış olabilir ip bağırsak zarını çizmiş yara yapmış olabilir.