Kedilerin İştahı Neden Artar

Hilal001

Normalde yedikçe veriyorum hep 60 gr yiyor ama bugun 90 gram yiyince şaşırdım normal midir

2 CEVAP

ferhat05

Siz verirseniz yer tabii ki. Siz onun hareketliğine yaşına ve günlük beslenme önerisine göre ayarlamalısınız. ölçümlerinizi neyle yapıyorsunuz?

Hilal001

Mamasının günlük degerlerinde 60 gram verilmesi yaziyor zaten ama her gun az az bitirdikce veriyorum hep 60 gram oluyodu bugun durup dururken 90 a çıktı o yuzden sasirdim kucuk oldugu icinde kabi bosaldikca ekliyorum