Kedim Kambur Mu Duruyor?

Leylikak

Gören çoğu kişi kambur durduğunu söylüyor. Annem söylediğinde bana normal duruyor gibi gelmişti. Görenler kambur olduğunu söylüyor. Sizce öyle mi. Öyleyse de bir sorun olur mu?

6 CEVAP

ferhat05

Kafası yana doğru kayıyorsa sürekli bir denge sorunu vardır. Ama fotoğrafta normal duruyor. Biraz kalın enseli ondan da kambur gibi durabilir :D

Leylikak

Sırtının dışarı çıkıntı olduğunu söylüyorlar. Herhangi bir denge sorunu yok.

Gmz91910

Ayakta yürürken nasıl ?otururken hepsi biraz kambur:)

Gmz91910

Sizi evhamlandırmışlar bence:) maşallah biraz pofuduk o yüzden öyle görmüş olabilirler:)

Leylikak

Kendileri biraz tonton☺️ teşekkürler cevaplarınız için

Leylikak

Normal bir sıkıntı yok :) herkes söylediği için acaba önemli bir şey mi diye merak ettim