Kedim 13 Kez Kustu.

eceaydiiiin

Kedim dün sabahtan bu yana 13 kez kustu ve ne mama yiyor, ne su içiyor. Neden olmuş olabilir?

2 CEVAP

elcnugr

Ve siz hala veterinere götürmediniz mi? Yarın sabah acil götürün veterinere. Bu kadar kusmayla aç ve susuz kalmıştır. Uzun süre açlık ve susuzluk bile çok riskli. Ki kim bilir neden kustu ? Acil yarın götürün. Kaka durumu nasıl ?

BurcuAlexx

Acilen veterinere gidin, hemde çokça acil. Allah korusun ama normal bir durum değil. Allah acil şifalar versin :(