Sokağa Çıkma Yasağı

Mncr

Kedimin 3 gün üst üste vurunması gereken iğneleri var fakat 2 tanesi sokağa çıkma yasağı olan günlere denk geliyor kedimi veterinere götürme konusunda bir sıkıntı yaşar mıyım

5 CEVAP

zibityus

gidebilirsin veterinere gitmek yasak değil o kadar da değil

Yagizsolakk

Öncelikle geçmiş olsun.bet.hekime sorun ve bu yasak süresinde gelmesem gecikse ne olur deyin. İllaki gidecek ise bulundıgunuz bölgedeki polis karakoluna danışın muhtemelen izin verirler ya da en kötü e-devletten izin almayı deneyin. Sonuçta yasaklarda vet.hekimler açık olduguna göre gidenide olabilir. Ben bi ketesinde pat diye gittim.ne izin ne birşey.elimde kedi box ve aşı karnesi olduktan sonra öcü değillerya.ha birde sabah 10ile akşam 17.00arası market vb. Durumlar için kısmi izin verildi. Araştırın. Geçmiş OLSUN

Zeynepulku

Gecen sokağa çıkma yasağında da girilebiliyordu. Vet hekiminize arayıp danışın.

Mncr

Teşekkürler veterineriner hekimimizle görüştük sorun olmuyormuş cevaplarınız için teşekkür ederim

Patiskoo

Veterinerlerin açık olacağı söyleniyordu 🤔 problem olmaz sanırım. Can bu bırakalım mı yani