Mama Değişikliği

Buseckr

Mama değişikliği neden yapılıyor mama değiştirmek gerekli mi beğenilmediği için mi değiştiriyorsunuz yoksa başka bir sebep mi yazarsanız sevinirim

4 CEVAP

Zeynepulku

Sürekli ayni mamayi yemek belli bir sure sonunda sıkar diye düşünüyorum. Ayni markanın farklı tatlarından veya farklı bir marka arasında 3-4 ayda bir değişiklik yapıyorum ben. 5veya 10 kilo alıyorum bitince farklı bir çeşit/ marka alıyorum.

Zeynepulku

İllaha değiştirmek gerekmiyor tabii. Dediğim gibi sıkılmasın , farklı tatlar tatsın, farkli vitaminler alsin diye degistiriyorum ben. benim kedim de sevdiği bir mamadan sıkılmaz kolay kolay ama belli bir sure sonra az yemeye başlıyor gibi.

Buseckr

Royal canin kitten kullanıyoruz farklı tat çeşidi var mı bilmiyorum açıkçası zeytinin sıkılma gibi bir durumu olucagini zannetmiyorum obur çünkü soğan yalamışlığı var ona yemek olsun yeter sıkılmadığı sürece değiştirmek gerekiyor mu

Buseckr

Anladım teşekkür ederim :)