3 Ayaklı Kedi

gzmaa

Merhaba şuan evdeyiz ama normal zamanda işte oluyoruz sabahları doğduğundan beri bir ayağı olmayan bir kedi sahiplenmek istiyoruz ama bakımı zor olur mu bize ihtiyaç duyar mı biz olmadığımız zaman?

2 CEVAP

ferhat05

Zannetmiyorum diğer kediler gibi normal bakmanız gerekiyor. Artı bir bakımı olmaz. Duyma engelli, görme engelli kediler için de aynısı geçerli.
Ama felçli olsa o zaman özel bakım gerektirir.

Merak etmeyin normal bir kediden farkları olmuyor, onların da sevgiye ihtiyaçları var. Engelli canlara öncelik :) Düşünceniz çok naif.