Kedili Evler Perdelerinize Nasıl Dikkat Ediyorsunuz?

geceem

Arkadaşlar kedim maalesef kocaman yeni perdemizi ortadan yırttı 🥺 siz nasıl dikkat ediyorsunuz? Bir daha yapmaması için neler yapmalı, sürekli arkasından koşmak imkansız

10 CEVAP

Zeynepulku

Etmiyoruz :) yani belli bir sure sonra alisiyorsunuz aman ne yaparsa yapsın diyorusnuz. Benim kedim perde yirtmiyor ama kanepe koltuk astarı yirtiyor :' sonrada içine giriyor onların. Önüne gecemedim ben.

Latahzen27

Benim kedim geçen ay yırttı perdemizi koltukları zaten hic anlatmiyim artık oda spreyi sıkıyorum gideceği yerlere sanki biraz durmuş gbi

Etmiyoruz, edemiyoruz :)) Yazın sinek peşinde koşarken yırttı bayağı zaten. Şimdi de dışarı bakmak için cama çıkıp inerken hallediyor sağolsun. Hususi atlamıyor ama bi şekilde hallediyor yani meseleyi :)) Amaan canı sağolsun napalım.

Zeynepulku

Latzahzen kediniz perde koltuk yirtmasin derken astım hastası yaparsınız. Dikkat edin. Hassas canlilar Oda spreyleri parfümler onlara zarar verir

NidaE

Hiç yırtmadı ama 600 gr geldi 4buçuk kilo oldu ilk günden bu güne hala tırmanıyor engellemek mümkün değil sağlam tül perde almak dışında şansınız yok malesef ya da tırmana bilmesi için duvara düzenek hazırlayarak onu seçmesini umabilirsiniz

Kokomina

Koltuklarda sürekli çarşaf serili, artık açık kalınca da pek yapmıyor, stor perde kullanyoruz hasır o yüzden perdeye önerim yok, ama deri yatak kenarlarına tırnak attığı için yatak kenar örtüsü aldık açık görürse yapışıyor örtü varsa bakmıyor bile , kolay gelsin

Benim kedim perdelere hiç atlamıyor. İlk gün geldiğinde bir kere atladı ve kızdım. Şu an 5 aylık 3 ay oldu geleli, atlamadı. Pek dikkatini çekmiyor perdeler:)))))
Ama galiba durdurmak biraz zor birazda karakter meselesi, umarım çözersiniz...

Irms

Etmiyoruz, tül perde kullanmıyoruz😂

Deniz00

kedim ilk geldiği zamanlar perdelerle çok uğraşıyordu 2 kez yırttı yanında açıp kapamayın çekmek için bile olsa sallamayın perdeyi, sinek falan varsa zaten eyvah. hayır deyin dikkatini dağıtın hatta ben bi süre salondan uzaklaştırmıştım o şekilde zamanla unuttu. tabi ben de salonda duramadım bi süre :D

Verdatrtp

Tırmalama tahtası alın onunla oyalanıyorlar. Yani benim kedimde öyle oldu perde tırmalama gibi bir alışkanlığı yok