Felicia Mama Taneleri :(

Sulecrn

Felicia kuzulu kitten aldım kedim ilk izlenim olarak sevdi fakat taneleri aşırı küçük eski mamasini kırarak yiyordu ama bunu kıramıyor direk yutuyor. Sindirim sistemine bir zarari olur mu bunun daha önce sıkıntı yaşayan var mı?

11 CEVAP

elifozzdemiir

evet ben de 2 haftadir kullaniyorum sıkinti yasamadik ama bazen kiriyor bazen direk yutuyor cidden cok kucuk 3 aydan buyuk kedilerin yemesi zor neden bu kadar kucuk yapmislar anlamadim...

elifozzdemiir

ama sindirim sorunu yasayacagini sanmiyorum baya kucuk cunku taneler

SerraYanmaz

Benim kedilerim hiç bir sorun yaşamadı hatta önceki mamasında daha yumuşak dışkılıyordu şimdi düzeldi biz memnunuz kedinizin mide ya da bağırsak hassasiyeti yoksa sorun olacağını sanmıyorum

senaau

Bizde yavru kedimiz için almıştık kittendan cidden çok küçüktü. Ben yetişkin kedim için aldım geçen gün kuzu etli o bile diğer markaların yavru kedi maması boyutunda. Felicia nin mamalari genel olarak küçük sanırım hep

senaau

Bı sorun yaşamadık bu arada

Zeynepulku

Yavru mamaları küçük oluyor genelde. Kırmadan yutması normal problem olmaz

Deniz00

tavuklusu var bir de o da mı böyle?

aleynaaoz

Tavuklusu da aynı böyle küçük. Hatta bazen kedimin ağzından düşüyor, sonra düşenle oyun oynuyor salak :D Ama ben bir sıkıntı yarattığını görmedim.

Sulecrn

Tavuklusunu hiç denemedik.

ferhat05

Kısır kedi maması da böyle mi? Kısa süreli ben de almayı düşünüyorum kısırlaştırdıktan sonra. Ona göre alıyım yoksa direk diğer mamalara geçerim.

Tavuklusu öyle değil biraz daha büyük