Yavru Kedi Karın Şişliği

Salihaylmz

Daha öncede başlık açmıştım. Yavru kedim yeni yeni basladi kuru mama yemeye çiğnemeden yuttugu için kiriyorum taneleri. Kuru mamaya başladıktan sonra karnı sabahlari çok değil de biraz iniyor normal haline dönmüyor yemek yedikçe gene şişiyor sizce normal mi? Kakasını da normal yapıyor istahi yerinde. Karnı sert değil bu ay sonuna doğru veterinere gideceğiz zaten ic parazit için ama gene de önceden bilgi almak istedim aklım kalıyor

15 CEVAP

Denizmerve39

Ic parazit olmasin

Ben hep okuyorum Yavru kedimin karnı şiş gibi diye. Yani normal bence. Bir de parazit olacak durum yoksa parazitte değildir. Veterinere götürecekmişsiniz. O yine söyler size gerekeni ama bence normal...

Denizmerve39

1bucuk ayliktan sonra vurdurabilirsiniz iç parazit bu arada 3kere yazmışım kusura bakmayin

Denizmerve39

Kaç aylıktı kediniz

nurrrgll

benim kedimdede aynı durum oluyodu büyüynce geçti

Salihaylmz

Umarim normaldir yemek agir geliyor diye düşünüp yemek vermeyi de kesemiyorum da 😐

Denizmerve39

Öğünlü verebilirsin yemen

Denizmerve39

Öğünlü verebilirsin yemeğini.

Denizmerve39

Öğünlü verebilirsin yemeğini.

Salihaylmz

Ben de ic parazitten şüphelendim ama kakasinda sorun yok henüz çok kilosu yok diye de ic parazit yaptirmak istemiyorum erkenden.
Dış parazitte baya zorlanmıştı.
Gazdan şüpheleniyorum galiba mamayi hizli yediğinden ve alisma sürecinde oldugu icin gaz diye düşünüyorum

Salihaylmz

3e bölüyorum. Hatta bazen 4e bölüyorum mama saatlerini

Salihaylmz

Benim kedim anne sütü almadigi icin ufak kaliyor diger yasitlarina gore o yuzden her seyi geç yapmam en iyisi onun için. İç paraziti bu ay sonunda düşünüyorum zaten. Yok sorun degil

Salihaylmz

2 ay 10 günlük

Denizmerve39

Ozaman yaptırabilirsiniz artık bence

Salihaylmz

Teşekkür ederim cevabınız için