Kedi Yarası İyileştirme

Enurm

Kızım kısa bir süre önce kısırlaştırıldı. Sonrasında hiç boyunluk takmadı ama birgün dikişini yediğini ve yarasını dişledigini farkettik ve hemen boyunluk taktık ve şuan yarası kurudu. Ama kuruyan yarası tamamen iyileşmeden boyunlugu çıkarmak istemiyoruz veterinerimiz ile bu kararı verdik. En hızlı nasıl iyileşir ne tavsiye etmem edersiniz ?

1 CEVAP

Patiskoo

Kedim 2 kez ameliyat geçirdi yakın zamanda dikişleri hala duruyor veteriner terramycin ya da silverdin önerdi. Terramycin kullanıyorum ben