Kedi Kansızlık

Othello

Kedimin kansızlığı var ve çok zayıf kaldı veterinere götürdük. Bu sürecin nasıl geçeceği hakkında bilgi vermek isteyen var mı?

5 CEVAP

DoraFiko

Serum takılıyor vitamin veriliyor genelde. Biz bi haftadır hem serumla hemde iğneyle çeşitli takviyeler alıyoruz. Kan yapması için

Berrefilizzz

İmmuneks kullanıyorum şu an baya memnunum deneyebilirsiniz

Othello

Serumlarla beraber yaklaşık 2000tlye denk geliyor şurup aldık sizce ne kadar etkili olur

Melrose

Kuzenimin kedisinde de kansızlık vardı ciğer ve et yedirebilirsiniz değerleri baya düzeldi.

SerraYanmaz

Biz 1 hafta hap kullanmıştık