Kedi Isirigi

chuckysmom

Arkadaslar kedim burnumu isirmayi asiri huy edindi ayrica saglam isiriyor dun gece kanatti. Sebebini bilmiyorum ama bunu nasil engellerim

1 CEVAP

vodootrela

sakın kedinize vurmayın yüzüne üflemeyin ya da bağırmayın. sert bir ses tonuyla hayır derseniz bunu anlayacaktır ama bunu uzun süre yapmanız lazım yani alışana kadar. normal ses tonunuzu ve sert ses tonunu ayırt ettiğinde bunu anlayacaktır ve yapmayacaktır hemen geri çekilecektir.