Ücretsiz Kedi Evi Dağıtılacak Kaçırmayın

Merhaba herkese😀
Bu yıl da yine sokak hayvanları için yaptıkları kampanya ile Adore Mobilya 12.145 adet ahşap kedievini yalnızca kargo parası ödenecek şekilde satışa sunacak.
Evlerin kapış kapış edildiği bu kampanya 7 aralıkta başlayacak.
Sizlerle de paylaşmak istedim. İçinizde sokağında olan hayvanlara sağlam yuva arayanlar vardır belki yardımım dokunur diye🙏🏻
Kampanya detaylarına Instagramdan ulaşabilirsiniz👍🏻 Storylerimde paylaştım dileyenler oradan bakabilir👇🏻
Ig: @kedimbenimle

5 CEVAP

Nurguloruc

teşekkürler

Hennessy

üstte kalsın

Alperen07

Süper kampanya teşekkürler。◕‿◕。

Bikedi

Az once inceledim. Cok tatli bir kampanya. Diger kurumlara da ornek olur umarim.

Herkes görsün 😺♥️