Burun Deliğinde Kum

incirreis

Gençler selam.

Bu akşam farkettim ki burun deliğinde kum tanesi var. İnce kum kullanıyorum, koklarken içeri kaçmış çıkaramadım da zorlamak istemedim. Atar mı kendiliğinden? Başınıza geldi mi hiç? Teşekkürler efenim

5 CEVAP

Patiskoo

Benim kedimde de oluyordu kendisi çıkartıyor sanırım ekstra bir şey uygulamadım

ferhat05

Bence çam pelete bi bakın. Ben de ona başladım. Şuanlık memnunum. Koku hapsetme %100 değil ama çekilemiyecek gibi değildi. Topaklanması da gayet iyiydi. Sadece tuvaletin etrafına dağılıyor. Bentonit kum gibi yatakta, koltukta, alakasız yerlerde görmezsiniz. Ayrıca tozutmuyor o konuda çok sağlıklı. Kendi doğal çam kokusu var. Natural bastet aldım.

incirreis

Bentonitten pelete geçişte zorluk yaşanabiliyor mu? Yadırgar mı ondan pek yanaşamıyorum. Bir de mısır granülü var deneyen oldu mu onu da bi araştırayım kuşların altına koyardım aylarca kokmazdı ama çişi nasıl absorbe eder bilmiyorum.

Paspas ve robot süpürge var dağılma problemi pek yaşamıyorum da bazen tozmasından tıksırıyor ben bile rahatsız oluyorum.

yelizsenol

lindocat’in kokusuzuna bakabilirsniz ben hiç yapışma sorunu veya hapşırma tıksırma görmedim kedimde. Üstelik alerjik birisi kendisi:) sıfır tozutma istiyosanız da felesten iyisini görmedim ama gereksiz pahalı. artık karar sizin

incirreis

Evet lindocatten memnun olanların sayısı bi hayli fazla. Eczacıbaşı pisi pisi bitsin tekrar lindoreise geçicem hem fiyat olarak da uygun. Teşekkürler