Kısırlaştırılmış Kedi İçin Mama Önerisi Verir Misiniz?

ferhat05

Paşa yakında kısırlaştırılacak bazılarınız artık ezberlemiştir bu bilgiyi :D Ama hâlâ hangi mamayı alacağımı bilmiyorum. N&D en yakın mama geliyor bana. Ama gittiğimiz bir veteriner hekim N&D sağlık sorunlarına yol açıyor diye bir şeyşerden bahsetti. Biraz ticari amaç güttüğünü düşünüyorum çünkü ardından Hill's ve Pro Plan önerdi. Siz N&D'de sorun yaşadınız mı ve başka hangi mamaları önerirsiniz?
(Acana, Orijen gibi mamalar bütçemi aşabilir ama deneyebilirim)

1 CEVAP

vodootrela

n&d hills ve proplan'dan çok daha iyi bir mama güvenle kedinizde kullanabilirsiniz ben de kullanıyordum.