Tüyün Vücuda Girmesi

Berf28

Merhaba kedi tüyü insan vücudunda kist yapar mı?

10 CEVAP

bilgeeda

Kedi tüyü yapmaz, kedi tüyünde parazit vs varsa o yapabilir

DilayS

Kist ile ilgili bir bilgim yok fakat solunum problemine yol açabilir. Eğer semptom varsa doktara gitmeni öneriyorum.

Deniz00

Tüylerinin arasına bakınca siyah siyah görünür parazitler parazit aşısı yoksa direkt yaptır ama

BurcuAlexx

Kedi de parazit varsa, aşıları yapılmamışsa evet kist yapabilir ama sağlıklıysa sorun olmaz

sugartgecat

aşısı varsa bi sey olmaz

alabalik32

İç dış parazit aşıları düzenli yapılıyorsa hiç korkmayın. Ben kedimi sürekli öpen biriyim olsa bende olurdu şimdiye kadar..

eğer kedinin aşıları yoksa yapar onu dışında sorun olmaz

Berf28

Parazit olduğunu nerden anlarım?

Berf28

İç dış parazit ekim ayında yapılmış iç parazit hapının 4de 1 inide dün yutturdum

Berf28

Çevremde çok duydum kedi beslemiş karaciğerinde tüy yer edinip ölmüş diyenleri de bilenlere de bir sormak istedim ..