Kedi Patisi

Istina

arkadaşlar kedim uzun bir suredir arka ayaklarinin ustune otururken istisnasız aynı ve tek patisini havada tutuyor..kosma oynama vs. durumların hic birinde bir sıkıntımız yoktu. derken yurumesini veterinere videoya cektim veterineride sanki biraz aksıyor getir muayne edelim dedi ve elle muayne etti ve bilekte hafif bir acıması var dedi. 1 haftada gecer dedi ama ben goturdugumde 20 günden fazla zaten vardi ustune bu zaman oldu.. arka ayakları ustunde otururken israrla tek patiyi havada tutuyor. yururken de aksaması varmı yokmu anlasilamayacak kadar belirsiz bir durumu var. ben durupdururken rontgene sokmak istemiyorum ama sakatlık vs.. gibi bir ihtimal de beni cok korkutuyor. atlamasini ziplamasini tamamen kisitladim ama yok tek ve aynı pati havada duruyor.. çıldırıcam anlamak imkansız.

7 CEVAP

vodootrela

uzun süredir bu durum varsa röntgen çekilmesi daha iyi olur rahat etmiş olursunuz.

Latahzen27

Incinmis olabilir patisi bi yerdenmi acaba zıpladı atladı ?

SerraYanmaz

Patide ya da bilekte şişlik var mı

cansudemirrrr

İncinmiştir bence röntgen çekilebilir

ZehraBulutt

Kediniz foldmuş, genetk eklem hastalığı olabilir. Röntgen çekilmesi lazım.

Buseckr

Bazı hayvanlar bir yerlerine bisey olduğunda iyileştikten sonra psikolojik olarak bunu devam ettirebiliyorlarmis belki de öyle bir durumdur ama ne olur ne olmaz röntgen çekilmeli

Istina

şişlik yok.. maalesef izmir depreminde yüksek bir dolap tepesindeydi ordan kademeli indigi bi düzenek var ama cok buyuk korkuyla salona yanimiza geldi direk atladigindan şuphe ediyoriz