Kediden Yarabandını Nasıl Çıkarabilirim

Cook

Bu sabah oğlumdan kan alındı ve gençlik için test yapıldı.Yarabandı yapıştırmışlar çıkarmak için elimi uzattığımda direkt tırnak geçiriyor,ısırıyor.Yarabandı nasıl yumuşatabilirim su da sıktırmıyor :(

1 CEVAP

ferhat05

Tek başınıza yapmak zor olabilir. Evde size yardım edebilecek başka biri varsa ensesinden ve bacaklarından tutsun. sizde su ile yumuşatıp çıkartın yara bandını. Kuru haliyle çıkartırsanız canı normalden fazla yanabilir.