Kedim Mamasini Yemiyor?

naininna

kedim mamasini yemiyor onceden bi tek elimden yiyor bi de kabından yerse 5-6 tane yiyo birakiyo ama depresyonda falan değil gayet oyun falan oynuyor. mamasi da kalitesiz degil royal canin kısır mamasi yiyor. onceden yavrusnn mamasindan yemeye calisiyordu simdi yine mi istiyor acaba cunku bazen kabına koyuyorm sabaha kadar illa mecbur kalacak yemek yiycek diye yok yarisina bile gelmemiş. mama bayat da degil daha simdi açtım paketi niye böyle yapiyor?

2 CEVAP

naininna

su an mama kabi dolu olmasina ragmen elimden yiyor napicam

ferhat05

Kısırlaştırılmış kedi mamaları daha yağsız, haliyle tatsız olur. Kediler yağlı mamaları daha çok sever ama özellikle kilo problemi yaşayan veya kısır olan kediler için yağ oranı yüksek olmamalıdır. Mamadaki ideal yağ oranı %10'dur bir kısır kedi için. Mamayı değiştirin isterseniz. Royal canin sandığınız kadar iyi bir mama değil.