N&D Mama Hakkında

ferhat05

Tavuklu ve narlısı alerjiye sebep olabilir mi veya kedide herhangi bir soruna?

4 CEVAP

Melrose

Tavuklu mamalar bazı bünyelerde egzama ve alerji yapabiliyor. Bende tavukludan somonlu ve kuzu etliye geçtim. Dönüşümlü kullanılabilir aslında

Küçük bi paket alıp deneyebilirsin veya internette mutlaka yorum yapılmıştır bi bak istersen.

BurcuAlexx

Küçük bir paket alıp deneyebilirsiniz veya numune isteyerek. Malum her hayvanın damak zevki bir başka oluyor :D Bende köpeğime N&D kullanıyorum, iyi bir marka memnunuz. Ama mesela biz morina balıklı ve portakallı çeşidinden kullanıyoruz. Çünkü bizimki balıklı şeyleri ne hikmetse çok seviyor :)) kullandığımız bu;

https://www.petlebi.com/kopek-urunleri/nd-medium-adult-morina-balikli-ve-portakalli-orta-irk-dusuk-tahilli-yetiskin-kopek-mamasi-12kg.html

ferhat05

Numune istedim ama gelir mi gelmez mi kaç haftaya gelir bilmiyorum.