Kedime Sosis Sucuk Verdim

Kedime bim de satılan küçük sosisten bir tanesini verdim ve bir tane de sucuk verdim ancak korkup internette araştırdığımda zararlı olduğunu oğrendim kedime bir şey olur mu veterinere götürmelimiyim zarar gelir mi ona bir kereden

5 CEVAP

Melrose

İç paraziti düzenli yapılıyorsa sorun olmaz 1 kereden.

ferhat05

İç paraziti düzenli yapılıyorsa bir şey olmaz. aksi taktirde olma ihtimali de kesin değil zaten. Bir daha kuru mama veya yaş mamadan başka bir şey vermeyin besin olarak.

BurcuAlexx

İç parazit düzenli yapılmışsa bir kere vermenizden sorun olmayacaktır, bundan sonra böyle şeyleri vermemeye çalışın

Irms

Midesi hassasa çıkarır ben verdiğimde kusmuştu çünkü çük baharatlı

Pişirip de vermişsinizdir diye düşündüm, öyleyse bir sorun olacağını zannetmiyorum açıkçası.