Kedim Beni Sevmiyor Mu

ZeroDawn

Her gün ihtiyaçlarını karşılıyorum onun sosyalleşmesini bekliyorum yanıma dahi gelmiyor. aksine ablamı sürekli yalıyor onun yanında uyuyor. ben yanına yattığımda pis pis bakıp uzaklaşıyor. kötü bir şey de yapamam zaten hayvanlara. neden böyle anlamadım. yardımcı olursanız sevinirim

14 CEVAP

ferhat05

Bizim de aynı şekilde. Her şeyini ben yapıyorum ama ablama daha çok gidiyor. Bana da geliyor hatta anne babama da gidiyor ama ablama daha çok gidiyor. Yapıcak bir şey yok. Keyifleri bilir.

zibityus

seviyor

Bikedi

Ablaniz ne yapiyor? Onu bilmek lazim. Hosuna gidecek bir sey yapiyordur kesin.

ZeroDawn

ekstra kalorifer olan bir yerde yatıyor. ayriyetten neredeyse oyunlarını tamamen benimle oynuyor. görünce dahi yatağın altına kaçıyor ben anlamıyorum. boyut olarak ailedekilerden daha büyüğüm ondan olabilir mi acaba ?

Patiskoo

Her kedinin ayrı karakteri vardır.. Kediler kendilerine tek sahip seçerler. Muhtemelen ablanız sahip siz onu besleyen bir dostsunuz gözünde. Ama bu sizi sevmediği anlamına gelmiyor üzülmeyin.

Bikedi

Olabilir. Benim de esim biraz iri kiyim. Kedim onu birden karsisinda gorurse yan yan kaciyor.

Latahzen27

Kediniz kac aylık?

FloorGang

Kedinin seni sevmediğini sanmıyorum. Herkesin kucağı aynı değil maalesef ablanınki daha tatlı geliyordur ona. Yapacak birşey yok yani üzülme.

yagmurryamaan

Enerjileri ablanizla uyuyordur belki.Bizim veteriner hekimimiz demisti aileden bi kac kisiyi seçer sadece onu benimser diye.Büyüdükce size de alisir bol bol oyun oynayın sevdigi yiyecekleri siz verin

ZeroDawn

Biraz can sıkıcı olabiliyor. İleride düzelir mi acaba hiç bir fikrim yok. henüz yavru sayılır.

ZeroDawn

tavsiyeleriniz için teşekkür ederim :))

ZeroDawn

yavrumuz tam 7 gün sonra 4. ayına basıyor.

ZeroDawn

bu arada sadece ablam değil ailedeki tüm fertlere gidiyor. bi bana gelmiyor.

Mehmetkr

Kediler pek de sevgi dolu hayvanlar değiller sevselerde bazıları hiç belli etmiyor. Çok da dert etmeyin sonuç olarak kedi bunlar