Mama Çeşitleri Ve Balık Sevgisi

BurcuAlexx

Anket

Kuzu eti favorimiz :D
(2 oy)
Ayy bizde balığı çok seviyoruz❤️
(3 oy)
Tavuklu tabi ki de
(1 oy)
Bizim ki kuru mama sevmiyor :))
(2 oy)
Toplam (8 oy)

Benim köpeğim balığı çok seviyor daha önce kuzu etli mama da denedik farklı markalardan. Ancak fark ettim ki köpeğim balıklı mamaları çok seviyor :D o yüzden uzun zamandır N&D'nin morina balıklı ve portakallı mamasını kullanıyoruz. Arada ona özel tuzsuz, kılçıksız balık yemeği yapıyorum. Önerilere açığım, ne gibi şeyler verebilirim? Sizin hayvanınız ne çeşit mamalardan hoşlanıyor ve mama harici neler veriyorsunuz?

2 CEVAP

Biz köpeğimiz için Advance Sensitive küçük ırk somonlu mamayı kullanıyoruz. Bazen iştahsızlığı tuttuğunda salam veriyoruz mecburi. Bu mama ona çok iyi geldi. Advance i daha önce kullansaymışız dedik. Kas yaptı vücudu resmen.

NURSENA123

bizimki balıklı çok sevmişti ama şuan bıldırcınlı kullanıyorum