Her Şeyi Yeme İsteği

BurcuAlexx

Sizde de öyle midir bilmiyorum ama köpeğimin yanında bir şey yiyemiyorum. Ayy öyle bir bakıyor ki bana yemek yerken. Onun için olabildiğince Alex'in yanında yemek yememeye çalışıyorum. Sizde de öyle mi? Her şeyi yeme isteği oluyor mu yani? Fotoğrafta koyacağım, Allah aşkına bakın şunun tipine ya :D bazen içeceğimizi kapıyor :)) artık dikkat ediyorum ama ilk geldiği zaman da yemek yiyordum, kapı çaldı açayım diye bir gittim. Keşke gitmeseydim :D geldiğimde tabak temizlenmişti, tabi bir de suçunu anlayıp utanması var :)) gerçekten sizde de bizim gibi durumlar oluyor mu merak ediyorum.

3 CEVAP

sugartgecat

annemin de benim icin böyle dedigine eminim.. köpekler öyle genel olarak cocukken sokakta iki yavru köpegim vardı arkadaslarımla abur cubur yerken hep elimden alıyolardı

ferhat05

Bizim Paşa da öyle. Buzdolabı açılmasın hemen içine dalıyor. Fırında bir yemek yapılmasın fırının önünde bekliyor. Et tarzı şeyler yedirtmiyor. mecburen yemek yerken kapıyı kapatıyoruz. Mızmız ama şikayetçi değil. Kapı altından pati uzatıyo alın beni de ben de yicem diye ama olmaz. Mutfak mamasının üstünde bir yerde yemek olmasın yalayıp yemeye başlıyor. Sağolsun böcekleri de kurtaramıyoruz umarım ciddi bir parazit sorunu çıkmaz.

BurcuAlexx

Evet bizimki de öyle, aman bir yemek kokusu duymasın hemen koşar mutfağa :D buzdolabını, fırını falan inceler acaba koku nereden geliyor diye :)) normalde mutfağa girmiyor ama yemek kokusu duyduğunda koşturuyor acaba annem ne pişirdi diye :D